Ευχαριστήριο μήνυμα

Εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας και την ευγνωμοσύνη μας για τη σημαντική δωρεά προβολέων από τον κ. Μαλογιάννη Ιωάννη και επίσης τον κ. Γεωργιάδη Λάζαρο για την οικονομική συμμετοχή του στην κατασκευή μαθητικών ερμάριων.Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτιμήσεως έναντι της αξιόλογης και αξιέπαινης πράξης σας και σας ευχόμαστε ολόψυχα υγεία και ευημερία.Αυτές οι πράξεις συμπαράστασης και βοήθειας θεωρούμε ότι στις σημερινές εποχές θα πρέπει να αναδεικνύονται ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το μέλλον της χώρας μας, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!!!Η δωρεά σας αποτελεί δείγμα γενναιοδωρίας και κοινωνικής ευθύνης, γι αυτούς που μπορούν να προσφέρουν. Η ανιδιοτελής σας στήριξη στη βελτίωση της λειτουργίας του Σχολείου μας αποτελεί λαμπρό παράδειγμα σε μια εποχή οικονομικής κρίσης και αποδεικνύει πνεύμα κοινωνικής αλληλεγγύης.